Zooza

Ako jednoducho vytvoriť profil klienta na vašej stránke?

Profil klienta

Umožní vytvoriť na vašom webe profil zákazníka. Zákazník alebo klient sa bude môcť prihlásiť do profilu a bude vidieť zoznam produktov či služieb, ktoré si u vás objednal. Bude v ňom môct zistiť stav zaplatenia, či zaplatiť za službu či produkt, v kurze realizovať dochádzku a prípadné náhradné hodiny alebo sledovať priradené či zakúpené videá či iný obsah v zabezpečenom režime.

Postup:

  1. Na vašej stránke vytvorte postránku, jej názov či url adresa je ľubovoľná, nápríklad: www.vasastranka.sk/moj-profil alebo www.vasastranka.sk/dochadzka
  2. Umiestnite tam HTML blok (Vo wordpresse sa blok vkladá cez „+“ s názvom „Vlastné HTML“).
  3. Skopírujte a vložte doňť script <script>…</script>, ktorý nájdete v Nastaveniach administrácie Zooza v časti Registračné formuláre = Profil.
  4. V nastaveniach registráčného formuláru vyplňte vložte url adresu podstránky, ktorú ste pre tento účel vytvorili. Vložte celú url adresu stránky tak, ako ju zobrazuje váš prehliadač.
  5. Stránka sa bude zobrazovať podľa vašich štýlov a bude vyzerať ako keby bola súčasť vašej stránky ak umožníte štýlovanie podľa štýlu vášho webu.